FABLE III

Hledáte hráče, zřizujete tým, klan, tak tohle forum je urceno pro vas. SEZNAM GT CZ/SK hráčů

Re: FABLE III

Postby leco77 » 09 Nov 2010, 16:03

Já mám 10 lidí ve friendu co hraje Fable III... nejtěžší bude asi získat těch 50 legendárních zbraní...

jinak odemkli jste zlaté dveře v Relikviáři? (Světlonický haj)... Už je odemčená mám, ale potom vstoupíte do nějaké prizmy a tam jsou teleporty, bohuzel jsem nezjistil, jak se dostat dolu na mostek a ani se m ito nepodarilo na internetu najit... Dostali jste se tam uz nekdo? ;)
leco77
Xbox maniak

Postby admin » 09 Nov 2010, 23:27

ahedov wrote:No já se musim přiznat, že ještě nemám ani jedny demonický dveře, občas nechápu, co se po mě žádá a koukat se na internet se mi nechce, trochu mě mrzí, že když se k nějakým dveřím vrátím, tak už mi nezopakují, co po mě vlastně chtějí, ale jen mručí a vzdychají a ve svatyni na mapě je občas jen dost pochybnej popisek (a to se nepovažuju za člověka s nízkým IQ:-) Nějak si poradím. Zlatý klíč už tak nějak vím, kde je, ale zatím jsem ho nenašel. Ale prosím nepište tu žádný spoilery, byla by to škoda.

nejsem si uplne jistej, ale myslim, ze pozadavek vidis na centralni mape. Aspon, kdyz jsem plnil ukol o tom, ze se chteji bavit jenom s kralem, tak jsem to podle toho nasel.
admin
Administrátor

Postby oldoslawcz » 30 Dec 2010, 14:52

Pokud chce nekdo udelat ajchy za svatbu a mit dite tak muzu poradit z vlastni zkusenosti.Svatbu mohou mit klidne dva chlapci a co se toho ditete tycetak kdyz budete manzele a zajdete si adoptovat decko tak to lupne hned 2 ajchy,za adopci a ten druhej mit s nekym pres live dite,akorat ten ajch za to decko padne jen tomu kdo je domaci.Pak staci jit do sveta k tomu druhymu a opakovat.Je to odzkouseno.Jinak kdyby nekdo mel zajem tak GT:OldoslawCZE
oldoslawcz

Postby oldoslawcz » 02 Jan 2011, 19:26

Je to s ceskejma titulkama.Stahnul jsem to z ceskyho uctu a v poho. ;)
oldoslawcz

Postby leco77 » 05 Jan 2011, 03:10

Nevim co presne mam za zbrane, ale mam jich 26/50... coz me prekvapilo, kdyz mam pres 30 zbrani ve "sklade" a ani jedna se neopakuje...

muzeme se pripojit na svety a nakoupit v obchodech ty zbrane ;) nedavno jsem hral s kamosem a ten mel snad vsechny zbrane v obchodech jine :D
leco77
Xbox maniak

Postby oldoslawcz » 05 Jan 2011, 12:10

Nasel by se nekdo(cim vic tim lip) u koho bych mohl prosmejdit obchody se zbranema?Na oplatku by jsme prosmejdili u mne obchody.Kdyby mel nekdo zajem tak GT:OldoslawCZE doma budu az po praci cca v 21:00.
oldoslawcz

Postby leco77 » 05 Jan 2011, 15:05

Dnes asi ne, ale nekdy mi napis nick CZ leco77

ale napis mi ze chces ty zbrane vymenit, me si ted porad nekdo pridava a porad mi nekdo pise, vubec se v tom neorientuju :D tak abych vedel ;)
leco77
Xbox maniak

Postby grizzlycz » 28 Mar 2011, 20:56

ahoj,hledám partáky na veškerou výpomoc a výměny můj,GT je grizzlycz
grizzlycz

Postby Mario CZ » 03 Apr 2015, 23:14

Pokud se najde jeste nekdo kdo pari Fable II a III tak si mne pridejte hraji zenskou postavu (syn ma ty muzske postavy) rad bych zaparil s nejakym cehcem ci slovakem stale jen sami anglicani a spanele .

Seznam her pro online mám dlouhy ale Fable jsem si velmi oblibil .

GT: Mario Metal75
GT: Mario Metal75
XBOX 360 Kinect 4GB Stingrey + 320GB HDD + HD SAMSUNG S2 Portable 500GB + DataTraveler 100 G3 32GB
Mario CZ
Xbox nováček

Return to SEZNAM GAMERTAGU Xbox 360 - GT CZ/SK