SEZNAM CZ/SK GAMERTAG - XBOX LIVE

Vše o Xbox 360 a kolem něj

Re: Hledám kamarády na Xbox LIVE =)

Postby xboxcentrum » 05 Apr 2010, 17:15

yourself wrote:Já bych se taky přidal k tomu hledání kamarádů sice zatím nemám moc her, které bych si s vámi mohl zahrát a nedávno mi skončil gold, ale po narozeninách budu nakupovat jako divý :D . Gametarg: lolo CZ

Hola z dola.
Klidně si mě přidej:-)
A kohokoliv z mých přátel.

ať se daří
e.
xboxcentrum

Postby waggon » 05 Apr 2010, 20:10

jak vidim, hravas Halo, tak to si me pridej taky Gamertag: georgecup
Image
waggon
Xbox Guru

Postby Wr1t0 » 18 May 2010, 23:40

Kludne si ma ktokolvek pridajte... zahram cokolvek cez live :)

Wr1t0
Wr1t0

Postby jelenidlo » 19 May 2010, 06:44

mne si klidně taky přidávejte :-) jelenidlo
jelenidlo
Xbox nováček

Postby admin » 19 May 2010, 09:28

hezke tema schvaluji a uz nam chybeji pouze ty online turnaje, ale na ty zatim nemame jeste kapacitu, ale ono to urcite prijde.
admin
Administrátor

Postby WastingDouglas » 21 May 2010, 08:12

Klidne si me tez pridejte,kdo je novy,delal sem malou cistku&BAN nekterym lidem v seznamu,nesnasim totiz flesare :twisted: ,jakmile zjistim,ze mam nekoho v seznamu,co ma flash,akamzite bez milosti mazu a ted mam momentalne jeste tak 3-4mista volna.nedavno mi dorazil Left for dead z USA,takze klidne zaparim.sem online vetsinou tak do 18:00 maximalne ve vsedni dny,problem nastava o vikendu,kdy vsichni zacnou parit batlafield 2 a ten ja nemam a ani nechci,prvni me nebavil,tak proc chtit dalsi a ja pak nema co a s kym hrat.ale rad bych zaparil:Army of two,Tenchu Z,Saints row 2,pokud vubec nekdy sezenu pocestenou verzi a nebude stat 1500,Rainbow six las vegas 2 je dalsi,co me nadavno dorazila z Kanady,mel sem domluveno s jednim,ale je ted najednou stale offline,asi dostal BANANKA. :?: seznam mych her je na mych strankach,ted uz pouze jako fotogalerie,protoze sem nechtene smazal celej seznam v textu.http://www.wastingdouglas.estranky.cz/fotoalbum/fotky-vsech-mych-her-pro-xbox-360/ jsou tam i otazky a odpovedi+diskusni forum+navstevni kniha.na dotazy,jestli flesnu xbox neodpovidam,sem proti flesovani a nesnasim flesare,kteri upravou xboxu porusuji zakon o autorskych pravech,vim o tom svoje. :roll:
Last edited by WastingDouglas on 18 Oct 2010, 20:26, edited 1 time in total.
WastingDouglas
Xbox Guru

Postby nulam » 22 May 2010, 17:35

ingnition: já tě ve FL mám, a psal sem, neměls čas, kdy bych tě mohl zastihnout? mimo to: potřebuju dodělat pár specops na veterana (výjimky i na Hardener - mám asi 51 star) a chtěl bych mít poslední ajch star 69 jinak všechny ostatní ajchy mám, takže si mě kdyžtak přidejte GT: nulam
nulam

Postby nulam » 29 May 2010, 00:10

:) jsme na tom asi stejně :) taky je nemůžu zastihnout... si mě přidej(nebo v pondělí si tě já přidám přes víkend nejsem doma)můžeme hned něco dát :)
nulam

Postby ShadeXIV » 10 Jul 2010, 01:43

Zdravim všechny :)
Nedávno jsem přesedlal z PC hraní na xbox360 a tu změnu si nemůžu vynachválit (jen si furt ješte krapet zvykám u FPS her na gamepad místo myši) ;) tak hledám lidi do friends listu na nějakej společnej multiplayer atd., bohužel žádný z mých přátel xbox nevlastní :(

Můj Gamer Tag je : ShadeXIV

Zatim nemám ještě moc velkou "gameotéku" ,ale co do titulů s multiplayerem, tak zatim vlastním:

Halo 3 (brzo i Reach)
Gears of War 1 i 2
Splinter Cell: Conviction
Army of Two (zatím jen jedničku, ale časem plánuju i 40th Day)

časem toho bude určo víc (tak si mě můžete přidat i nezávisle na těhle titulech) ;)

Tak kdo budete chtít, tak ať si mě přidá, budu rád. :)
Zatim zdarec
ShadeXIV

Postby WP MASTER » 10 Jul 2010, 11:02

gamertag: WP MASTER

hraju co mám, nejlépe jěště s někým :D
WP MASTER

Postby Crixus » 11 Jul 2010, 15:27

GT : Savage Crixus

Hraji : Gears of War
Gears of War 2
Splinter Cell Conviction
Crixus

Postby LuK4SO » 22 Aug 2010, 00:36

Gamer tag: LuK4SOcz
Hry: Red Dead Redemption,Battlefield:Bad Company 2,Skate 2,Battlefield:Bad Company,The Club....
Čas: Většinou na večer tak od 18:00 do 04:00 dalšího dne
Last edited by LuK4SO on 26 Aug 2010, 18:22, edited 1 time in total.
LuK4SO
Xbox znalec

Postby Seppper » 22 Aug 2010, 17:23

Gamertag SeppperCZ

Hry: GOW 2, Halo 3, GTA 4, NHL Arcade ... to je tak vse co ma multiplayer.
Seppper

Postby Joe .:Helyak:. » 02 Oct 2010, 22:11

Čáu hledam kamarady na xlive jelikoz mam xko tyden tak mam seznam friendu prazdny tak jestli chcete tak si me pridejte a urcite neco zaparime ;) Můj Gamertag: Fonix Helyak

Zatim mam jen Halo Reach :D..her bude urcite vic
Joe .:Helyak:.

Postby Vito » 30 Oct 2010, 22:57

Čau pokud někdo hrajete PES 2011 Online tak někdy mužem dát 2vs2 nebo uspořádat nějaký turnaj nick: Veet22 a Matess89 :shock: :geek: Při učasti koláčky zdarma ... jinak jeste GTA 4 a Midnight Club ale to tu asi nikdo nehraje...
Vito

Postby wzr » 04 Nov 2010, 20:10

gt: joeswanson , hlavne hraji halo reach pak este trochu gears of war 2 :) feel free to add me .)
wzr

Postby Bitlord » 10 Nov 2010, 18:45

bitlordCZ .. přidávejte :))
Bitlord

Postby Pegas » 10 Nov 2010, 19:36

Můj gamertag: stormPegas prosím , přidejte si mne.... :)
Pegas

Postby Lemmak » 10 Nov 2010, 19:51

Zdravíčko, jsem začátečník, mám GTA 4, Forza 2, TDU I, Halo I, Halo III a Halo ODST, ale hledám lidi hlavně na pokec, tak přidávejte :-D... gamertag : Lemmak
Lemmak

Postby sadam cz » 13 Nov 2010, 19:18

zdravim sem tu novy a ted jsem si poridil x live gold ale musel jsem si zalozit new gamertag zak projizdim zase hry co mam a hledam kamarady na live pro prilezitostni hrani muj nick sadam cz i gamertak tesim se na nove spoluhrace
sadam cz

Next

Return to Xboxweb.cz - Vše o Xbox 360