nastavení zvuku - party

nastavení zvuku - party

Příspěvekod Jantar » 04 úno 2017, 11:10

jsem nešťastnej, nedaří se mi se zvukem u party. Hlasitost mluvících lidí je v postatě stejná jako u zvuků ze hry, takže jim není rozumět případně ani člověk neví třeba u závodní hry že ten druhý vůbec něco říká. Samozřejmě jsem si poměr chat vs hra nastavil ale ani nastavení 80/20 ve prospěch chatu nepomůže (kdyby bylo možné nastavovat po procentu až do nuly nebyl by problém).
Kde je zrada?
Je to k uzoufání, když hrajeme jen ve dvou tak se alespoň dají využít sluchátka s mikrofonem na ovladači a chat je oddělen od repro (tedy - protistrana to takto použije, já nemám kompatibilní sluchadla tak to řeším paskvilem že mě protistrana slyší přes kinect a já protistranu slyším ve sluchátkách přes telefon který oni mají položený na stole :-).

A jen mimochodem - jak měníte celkovou hlasitost xboxu? V nastavení xboxu jsem nic nenašel tak pouze běhám k receiveru a kroutím ovladačem.....

Díky za pomoc.
Jantar
Xbox nováček

Re: nastavení zvuku - party

Příspěvekod Perthak » 05 úno 2017, 09:58

normalne na krizek centralni v seznamu najet na nastaveni a tam jsou hejblatka pro nastaveni hlasitosti a vyvazeni zvuku hry vs chatu
Perthak
Xbox nováček

Re: nastavení zvuku - party

Příspěvekod Jantar » 05 úno 2017, 17:30

nechápu.

v nastavení volume vidím 2 relevantní položky: sound mixer a chat mixer.
Sondmixer je posuvník o osmi krocích a určuje poměr hlasitosti mezi hrou a snapnutým skype (například). Mám posunuto téměř doprava tak, aby hlasitost skype byla co největší přesto je to nedostatečné.

Dobře, lepší je stejně použít party režim takže tam by měl předpokádám fungovat chat mixer. Jenže tam jsou jen 4 voby - nedělat nic nebo naopak ztlumit všechno mimo chatu a pak už jen pomět 50/50 a 80/20. I když dám 80/20 je to zdaleka nedostatečný.

A nastavení celkové hlasitosti tam nikde není.
Jantar
Xbox nováček

Zpět na Xbox One - obecná debata