Xbox ONE S Assassin's Creed Origins - máte někdo?

Xbox ONE S Assassin's Creed Origins - máte někdo?

Příspěvekod supermaster » 15 úno 2018, 12:40

Koupil jsem synovi tuto konzoli od autorizovaného prodejce Microsoft (nepatří mezi největší eshopy, nechci ho zatím jmenovat). Na krabici byly porušené ty kulaté samolepky a byla přepelepná obyčejnou průhlednou páskou.

Uvnitř byl v krabici u bílého ovladače kromě HDMI kabelu i kabel pro připojení do zásuvky, ALE s americkou koncovkou. Český kabel byl přibalen zvlášť v sáčku a byl neoriginální, tj nebyl Microsoft, ale nějaká no-name značka. To je asi důvod rozlepení těch samolepek na krabici.

Máte někdo tento bundle Xbox? Je to verze s 1TB diskem. Jaký jste měli napájecí kabel?

Prodejce mi tvrdí, že všechny konzole na skladu mají stejný "problém". Na podpoře Xbox mi tvrdí, že to není normální. Řeším, zda konzoli vrátit a koupit jinou jinde (Ale pokud bude mít stejný "problém" tak jen ztratím čas a peníze).

Moc díky za vaše odpovědi.
supermaster

Re: Xbox ONE S Assassin's Creed Origins - máte někdo?

Příspěvekod waggon » 16 úno 2018, 10:23

Všechny konzole ONE S a ONE X jsou „celosvetove“ ( 110-240V), to znamema , ze klidne muzes používat ONE S koupeny například z USA. Jedine co je potřeba je prehodit napajeci kabel.
Jinak všechny ONE S a ONE X oficialne dodavane do Stredni Evropy mají samozrejme "středoevropskou zástrčku". To spis vypada, ze se prodejce dostal levne k zasilce urcene pro USA a nabizi ji tady. Ale jak rikam, když funguje, tak ho muzes normalne používat.
waggon
Xbox Guru

Zpět na Xbox One - obecná debata