Problém s připojením k XLive

Xbox 360 HELP. Naše poradna, která vás provede už od úvahy koupit, až po kompletní nastavení sebemenších detailů, jako je zapojení na Xbox Live...

Moderator: Lindros88cze

Problém s připojením k XLive

Postby alanwaston » 08 Mar 2017, 11:40

Ahoj, začal mi blbnout Xbox 360 S. Když ho připojím k síti kabelem, tak jsem rád, když se vůbec k XLive připojím na čtvrtý pokus a zůstanu připojený aspoň 10 minut, u Wi-Fi je to lepší, odpojuje se to tak po půl hodině. M$ Support pořád mele to samé dokolečka, i když to vůbec nepomáhá a i z logického hlediska je to blbost. Máte s tím někdo zkušenosti, víte, jak to vyřešit? Zkoušel jsem reset konzole, znovustažení profilu a milion dalších věcí, port forwarding nastavený nemám (jsem za NATem ISP, takže by stejně byl k ničemu). Dík :)
alanwaston

Re: Problém s připojením k XLive

Postby waggon » 09 Mar 2017, 12:58

Co restart routeru? A na PC nemas problem s pripojenim k internetu (například kdybys stahoval vetsi soubor například film)?
Image
waggon
Xbox Guru

Postby admin » 04 Apr 2017, 10:19

osobne bych to videl:
a) problem se samotnym internetem a průchodnosti dat skrze poskytovatele
b) reklamovat Xbox :-)
admin
Administrátor

Postby rupsa » 16 Oct 2017, 18:54

nazdar chlapi alebo mozno uz len waggon :). uvidime, dufam ze sa mi niekto ozve. tak mame za sebou nejeku tu chvilu s xboxom ale teraz problem. uz dva dni sa neviem pripojit k xbox live. je to len moj problem alebo to uz par dni nefunguje u MS? to by si asi nemohli dovolit. takze zapneme xko a nic. vzdy sa pripajame cez wifi. dam otestovat pripojenie...medzi internet a live to nespoji. v nastaveniach pre internet dam restartovat do tovarenskych nastaveni, restartujem konzlu, vypnem, zapnem modem a zas nic. odtrepem konzolu a telku do izby k modemu, napojim to cez kabel a zas nic. znovu tovarenske nastavenia pre istotu restartujem aj rychlovarnu kanvicu a zas nic. internet aj modem je v poriadku. s inymi zariadeniami sa pripojim len taky cvrkot. co s tym? je to na reklamaciu? po par mesiacoch pouzivania? nech mi ide cely MS do...vedel som preco ho odjakziva neznasam
za pomoc dakujem
rupsa
Xbox nováček

Postby ropak7 » 16 Oct 2017, 22:03

Ahoj ja mam ten istý problém od piatku a neviem čo s tým
ropak7

Postby Jeffis » 16 Oct 2017, 22:47

No vidím že nejsem jediný co má problém... Nám se poslední dobou stává že xbox zdlouhavě načítá při spuštění, potom i při připojení k xbox live... Načítá, načítá a stejně po pěti minutách že se nelze připojit k xbox live
Jeffis

Postby KubaF » 17 Oct 2017, 07:20

Ahoj
Služby xbox live pro x360 nefungují. V Pátek 13.10.2017 už to nefungovalo (nebo to vypadávalo). Zkoušel jsem technickou podporu ale stále mě odkazují že je chyba u mě. Zkoušel jsem tedy všechny postupy a nic. Zkoušel jsem i jiného poskytovatele internetu a nic. Tenhle problém není jen u nás je i v polsku a okolí. Podpora tvrdí že je vše ok že je chyba u nás. Takže jsem tam zkoušel i volat ale linka mi zavolá zpět sama ale s operátorem není možné se spojit. Za sebe si myslím že microsoft má s xboxlive nějaký vážnější problém ale nepříznává to. Teď zkusím reklamaci (platím si gold a nemůžu ho využívat).
KubaF

Postby rupsa » 17 Oct 2017, 17:18

Vdaka chlapi za reakcie. Nemusim bezat reklamovat konzolu ale vidim ze za to moze ms. Keby ma v skole ucili ang a nie rusky tak by som im posielel nejake tie vyhrazne maily, no nic. Toto ma presvedcilo ze sa mam vratit k pc lebo tam mam skoro ku kazdej hre preklad
rupsa
Xbox nováček

Postby Jeffis » 17 Oct 2017, 17:25

Tak už to mají na stránkách, prý na tom Microsoft usilovně pracuje, ale kdy to bude nikdo neví...
http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-live-status
Jeffis

Postby waggon » 17 Oct 2017, 20:53

ale třeba USA jde v pohode viz http://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status
Image
waggon
Xbox Guru

Postby noxik600 » 18 Oct 2017, 21:50

Jj, to mi napsali na chatu, že na tom pracují.
Ale co jsem zjistil sám je to, že pokud na telefonu vytvořím Wi-Fi hotspot, tak se k xlive připojím v pohodě, ale přes kabel nebo Wi-Fi ne, chyba 80101909. Xbox i router v základním nastavení, manuální nastavení ip apod. nic, prostě k internetu se připojím, ale na XLive ne. Už me to docela štve..
noxik600

Return to Xbox 360 HELP - Waggonuv koutek