Nelze vyzvednou ani kupovat x360 hry na xONE

Nelze vyzvednou ani kupovat x360 hry na xONE

Postby Ntaith » 03 Mar 2017, 08:54

Ahoj vsichni,

Prosim o radu jestli nekdo nemel podobny problem. Koupil jsem Xbox one (xbox 360 jsem nikdy predtim nemel) mam aktivni clenstvi gold a nejde mi kupovat ani vyzvednou hry zdarma s clenstvim gold pro xbox 360. Hry pro ONE funguji normalne daji se koupit i zdarma vyzvednout. Kdyz ve store zkusim koupit a dam "see price" tak se mi to zasekne na "working" a kdyz to zkusim pres PC tak mi to napise ze nabidka neni platna v moji oblasti. Nevite nekdo co s tim? Predem moc dekuju.
Ntaith

Re: Nelze vyzvednou ani kupovat x360 hry na xONE

Postby waggon » 04 Mar 2017, 13:43

Aby jsi mohl získat hru z X360 (jako tu zdarma) přes ONE ci web, tak musíš mit ke svému profilu prirazenou kreditni kartu (ačkoliv ti to nic nestrhne).
Tak me napada, zkus to přes aplikaci Xbox ve Windows 10. Jo a pokud to zkousis přes xbox.com ,tak se ujisti, ze mas jako lokaci Českou republiku.
Image
waggon
Xbox Guru

Postby Ntaith » 13 Mar 2017, 15:33

Dekuji za odpoved, prirazenou kreditni kartu jsem mel, Ceskou Republiku jako region taky a stejne to neslo. Ted uz je to vyresene/nevyresene. Kontaktoval jsem podporu Microsoftu a kdyz ani po dvou a pul hodinach zkouseni vseho mozneho me to nenechalo ani vyzvednout ani koupit jakoukoliv hru pro xbox360 at pres konzoli nebo web tak jsem se uchylil k reseni prevest gold membership na ucet manzelky kde to svete div se funguje vsechno bez problemu i kdyz ucty jsou vlastne identicke jenom s jinym jmenem uzivatele a gamer tagem.
Ntaith

Postby waggon » 13 Mar 2017, 20:58

Tak hlavne, ze uz to slape :-)
Image
waggon
Xbox Guru

Return to Xbox One - obecná debata