Xbox Live trial vs Gold

Xbox 360 HELP. Naše poradna, která vás provede už od úvahy koupit, až po kompletní nastavení sebemenších detailů, jako je zapojení na Xbox Live...

Moderator: Lindros88cze

Xbox Live trial vs Gold

Postby Goz_76 » 19 Sep 2016, 11:21

Ahoj všichni.
Prosím o radu. Pořídil jsem si starší Xbox 360. Na PC mám win10 a nainstalovanou aplikaci Xbox.
Aktivoval jsem si trial live účet, ale hry zdarma mi stahovt nejdou. Proto jsem si chtěl pořídit gold účet, ale na stránce http://www.xbox.com/en-US/live/games-with-gold mi žádným způsobem nejde gold účet zaplatit.
Zkoušel jsem platbu přes PayPal i platební kartou a pořád mi to píše chybu: Na naší straně se stala nějaká chyba. Možná postačí chvilku počkat.
Tohle trvá už několik dní.
Když se podívám na webu na svůj účet u MS, vidím tam, že mám Xbox Live Gold, který vyprší cca za měsíc. Na Xboxu mi to ale píše, abych se ke Gold účtu připojil.
Je rozdíl mezi tím trial live gold a tím, který si předplatím? Jak se dostanu z toho trialu na standardní Gold účet?

Díky
Goz_76

Re: Xbox Live trial vs Gold

Postby waggon » 20 Sep 2016, 19:50

Ahoj, nejrychlejsi je priradit kreditni kartu k tvému uctu a koupoit jej z Live.
Omrkni tento clanek, třeba pomuze http://xboxweb.cz/nakupovani-na-xbox-live/
Image
waggon
Xbox Guru

Postby Goz_76 » 20 Sep 2016, 20:53

Díky, už jsem přišel na to čím to bylo.
Měl jsem v Xboxu nastavený region USA a můj účet byl ČR. Naštěstí to šlo na webu MS změnit. V Xboxu jsem možnost změny regionu nenašel.
Akorát mě mrzí, že jsem nestihl Forzu free s gold účtem, ale stávají se i horší věci ;-)
Goz_76

Postby serizawa1234 » 25 Feb 2017, 06:19

abych se ke Gold účtu připojil.
gclub
serizawa1234
Xbox hráč

Return to Xbox 360 HELP - Waggonuv koutek