hry na Xone kinect

hry na Xone kinect

Postby mates » 15 Feb 2017, 12:49

Zdravím :)

mám dotaz ohledně her pro kinect... na X360 byla výborná hra: Kinect sports, kde byl mimo jiné i bowling. Chtěla jsem něco podobného i na Xone, ale našla jsem jen Sports rivals, kde sice bowling je, ale je k němu jakýsi nesmyslný přístup. Jde mi o to, že dříve, když přišla návštěva, tak jsme mohli bez problému zahrát právě ten bowling, dalo se navoli 2, 3, 4.. hráči a jelo se, ale u Sports rivals to tak nelze, když chci přidat hráče, tak si musí vytvořit účet na mém Xku a to se mi vůbec nechce, vytvářet další a další účty a pokud jsem to správně pochopila, tak nakonec lze hrát stejně jen ve dvou.... Proto pokládám dotaz, zdali existují na Xone kinect nějaké sportovní nebo podobné hry, které by se bez velkých machinací daly hrát ve 2, 3, 4.. lidech, jako bylo z Sport season na X360, aniž bych musela vytvářet návštěvě účet?
Děkuji velmi :)
mates
Xbox nováček

Re: hry na Xone kinect

Postby Perthak » 15 Feb 2017, 13:21

nemusi vytvaret ucet, muze se pridat jen jako guest
Perthak
Xbox nováček

Postby mates » 15 Feb 2017, 13:38

tý jo, tak to jsem to asi špatně pokutila, protože nás to jinak nechtělo pustit dál, než aby se vytvořil účet a postava, která se musela skenovat na daného člověka... zdlouhavé a pracné kvůli pár chvilek zábavy :( Nic to ale nemění na tom, že hrát lze asi jen ve dvou, že?
mates
Xbox nováček

Postby sturmann » 19 Feb 2017, 13:12

Zdar,
hrát myslím jde max ve 4lidech. Nové učty (quest) nemusíš skenovat postavu, přeskočíš to a zvolíš postavu ručně,nebo náhodně.
sturmann
Xbox nováček

Return to Xbox One - obecná debata