Problém se členstvím

Problém se členstvím

Postby worm » 17 Feb 2017, 10:19

Hojte,

co se týče xboxu tak jsem trochu nováček, ale myslel jsem si, že to nějak dám. Koupil jsem xbox one s ročním členstvím loni v listopadu. Udělal jsem si účet a hrál. Gold hry určené pro xbox one jsem v klidu stahoval gratis, ale zpětná kompatibilita pro 360tky mi nešla stahovat. Nějak jsem to neřešil až do teď. Chtěl jsem si stáhnout star wars force unleashed. Ale pokažde když jsem si to chtěl stáhnout, tak jsem měl špatně billing information ( GB ) a tak jsem to změnil na CZ a stáhnout to pak šlo. Nicméně od té doby mi zas nejdou stáhnout hry pro one a billing information mám správně, ale jakoby je nenačte. Vždy mi to ukazuje plnou cenu za hru. Snažil jsme se i přes support to s nima dořešit ale psali mi ať vše restartuju a smažu a znovu nastahuju, což jsem udělal, ale bez úspěchnu.

Nestalo se Vám něco podobného ?
worm

Re: Problém se členstvím

Postby worm » 17 Feb 2017, 13:17

Ještě mě napadlo, je možné že převod mezi regiony trvá nějakou delší dobu ?
worm

Postby waggon » 17 Feb 2017, 17:38

Tohle asi budes muset vyresit s MS supportem. Kazdopadne co znam lidi, ze migrovali z ciziny (USA a UK), tak takovy problém nemeli.

Na tvem miste bych ještě zkusil smazat profil z konzole a stahnout jej z LIve (musíš zant mail a heslo). A v Locale v konzoli mas Czech Republic?
Image
waggon
Xbox Guru

Postby worm » 20 Feb 2017, 09:10

Problém vyřešen po 2 hodinách a asi 45 minutách s MS podporou na chatu, po odebrání účtu + tovární nastavení konzole problém přetrvával, re-editovali jsme billing info, také nic, vypnuli jsme i xbox ze sítě na 10 minut, až na konec mi museli canclenout stávající členství a pak mi poslat nové. Byl to docela opruz, ale zas na druhou stranu je to vyřešené :)
worm

Postby waggon » 20 Feb 2017, 17:28

Aspon ze tak :)
Image
waggon
Xbox Guru

Return to Xbox One - obecná debata