PC s windows 10

PC s windows 10

Postby mates » 08 Oct 2017, 16:59

Zdravím, mam dotaz, zdali pujde k PC s Windows 10 bez problemu připojit bezdrátový ovladač z Xbox one a zdali s ním jdou na PC ovládat jen hry, nebo lze využít i jinak? A další zdali jde k PC připojit i Kinect z Xbox one, zdali existují nějaké pohybové hry, které se dají pustit na PC a použít při tom ten kinect?
Děkuji za odpověď :)
mates
Xbox hráč

Re: PC s windows 10

Postby Perthak » 31 Oct 2017, 16:41

ovladac z xbox one jde bez problemu napojit k pc dvema zpusoby bud klasickym USB kabelem stejnym jako k mobilnimu telefonu atd, nebo dokoupenim bezdratoveho adapteru do PC

kinect do pc zapojit nejde
Perthak
Xbox nováček

Postby mates » 31 Oct 2017, 16:43

Měla bych ještě dotaz :) Když mám hru na xboxu a časem bych ji tedy hrála na PC s W10, bude nějaká možnost na PC nainstalovat do té hry cz titulky? Třeba hra Styx, na PC verzi jsou k mání titulky... budu je moci pak použít, ikdyž mám hru staženou x xbox store?
mates
Xbox hráč

Postby Perthak » 15 Nov 2017, 14:01

mates wrote:Měla bych ještě dotaz :) Když mám hru na xboxu a časem bych ji tedy hrála na PC s W10, bude nějaká možnost na PC nainstalovat do té hry cz titulky? Třeba hra Styx, na PC verzi jsou k mání titulky... budu je moci pak použít, ikdyž mám hru staženou x xbox store?

pokud je to hra podporujici xpa tak ano neni problem ji modifikovat stejne jako hry ze steamu atd.
Perthak
Xbox nováček

Return to Xbox One - obecná debata