instalacia destiny

Xbox 360 HELP. Naše poradna, která vás provede už od úvahy koupit, až po kompletní nastavení sebemenších detailů, jako je zapojení na Xbox Live...

Moderator: Lindros88cze

instalacia destiny

Postby rupsa » 03 Nov 2017, 18:43

nazdar chlapi,
zas potrebujem vasu pomoc. kupil som si hru destiny, prebehla instalacia-mechanika hucala. potom som spustil hru a zacalo stahovat este nieco o velkosti 1.89 giga. no a ono to stahuje a sathuje, chodia obrazky, koliecko sa tam na obrazovke kruti. hodinu, dve a stale nic. uz som konzolu pripojil na net aj kablom a len vypisane, downloading from xbox gomes store. je nedopalene dvd alebo co? ani pri instalacii kadejakych kreknutych hier na pc som nemal taketo nervy ako pri xboxe.
vdaka za pomoc
rupsa
Xbox nováček

Re: instalacia destiny

Postby waggon » 03 Nov 2017, 22:54

Zkus vymazat cache pamet - ve Storage najed na HDD, zmackni Y na joypadu a vyber Delete Cache
Image
waggon
Xbox Guru

Postby rupsa » 04 Nov 2017, 07:46

Nepomohlo, odinstalovavam, preinstalovavam, premazavam to cache, skusam pustat bez instalacie ale nic. Obcas to ukaze pri instalacii ciernu obrazovku, obcas krutiace sa koliecko a obcas vyhodi nieco s eror code a ze mam navstivit stranku bungie a hladat podporu v help. Asi to bude diskom kedze je to hra z bazaru
rupsa
Xbox nováček

Postby rupsa » 04 Nov 2017, 10:29

zakladna pocujete ma, zakladna. dostal som sa na 83% viac to zatial nejde. zistil som ze to bude dvd, oslintal som kus tricka a kruzil nim po disku asi 5min. kruziace koliecko sa zmenilo na odratavajuce sa percenta, halo, pocujete ma? medzi tym ako nacitavalo percenta som bol nakupit a urobil synovi ranajky. percenta sa dostanu na spominanych 83, prestane hucat mechanika a vsetko to zacne od zaciatku. aj toto povazujem za uspech. rozlozim tabor, skusim oslintat dalsiu cast tricka a suchat disk. verim ze dosiahnem vrchol, 100 percent. zakladna, zatial koncim
rupsa
Xbox nováček

Postby rupsa » 04 Nov 2017, 12:33

zakladna, zakladna pocujete ma. myslel som ze tato misia je stratena ale pokracujem, pocujete, pokracujem nad 83 percent. suchal som z poslednych sil a nervov po disku a mame uspech. chce to odo mna navrhnut postavu...vyberam zenu. ked sa porovnam s manzelkou tak sa zvlada postarat o syna a debila co si zavesiala na krk. vraj som to ja a aj ked je chora tak zehli, perie a vari. ja ked mam sopel tak som v posteli. takze zeny asi budu silnejsie. pozeram recenzie na hru...to je onlinovka? nieco pre single hraca mojich kvalit? co som to zas dovliekol. zakaldna koncim, zapichnem vlajku a zidem do zakladneho tabora. vrchol sme dosiahli
rupsa
Xbox nováček

Return to Xbox 360 HELP - Waggonuv koutek