problém s EA Access

problém s EA Access

Postby Chotouchovak » 28 Nov 2017, 15:47

Ahoj všem, pořídil jsem si nově xbox one s. Je to moje první konzole, tak se seznamuju. Hned ze začátku jsem narazil na problém při zaplacení účtu EA Access. Koupil jsem rovnou na celý rok a řeším dva problémy. Jednak se mi z účtu strhly dvě platby najednou (2x 599,-) a navíc ani nemám žádný kód, kterým bych službu aktivoval, takže je mi to celý na nic. Po zaplacení mi to dovolilo stáhnout jednu hru, která měla být zdarma, ale jelikož se mi nedaří přihlásit, stejně jsem ji nakonec musel zaplatit. Takže momentálně jsem v tom místo za 599,- za roční členství už za 2000,- a to mám jednu hru která v obchodě stojí 400,-. Koukal jsem na help u EA, ale v podstatě se mi nepodařilo najít žádný kontakt, kde bych to mohl řešit. Máte nějaký tip co s tím? V podstatě bych i oželel ty vyhozený peníze, ale kdybych to aspoň mohl využívat, jenže po přihlášení do EA access mi to stejně pořád nabízí jenom prodej a kód nemám. Budu vděčnej za jakoukoliv pomoc. Díky moc!
Chotouchovak

Re: problém s EA Access

Postby Chotouchovak » 29 Nov 2017, 14:39

Tak po hodinovém hovoru na linku microsoftu jsme se dohodli, že peníze vrátí a můžu to zkusit znova. Takže nakonec dobrý, krom toho že mi zůstala zbytečně drahá hra, ale to už se nedá nic dělat.
Chotouchovak

Postby admin » 29 Nov 2017, 18:13

Kod u takove sluzby nemas, pokud nedas "koupit jako darek" sluzba se rovnou aktivuje na tvuj ucet. Prijde ti potvrzeni, ze sluzba je aktivni a na jak dlouho. Prehled mas i v profilu u sveho uctu microsoft.

Je to prave velmi snadne a defakto to nejde pokazit. Pokud pustis pak aplikaci EA ACCESS, jasne mas napsano, ze chces trial u novinek nebo stahnout u starsich her.

1. koupit EA Access
2. stahnout a pustit aplikaci
3. vybrat si co muzu a hrat.

GG
admin
Administrátor

Postby Chotouchovak » 29 Nov 2017, 20:53

No přesně takhle bych si to představoval, bohužel se nepovedlo. Pani na podpoře potvrdila, že se něco pokazilo, neví co, vrátila peníze, mám to zkusit znova a když se stane to samý, budou to řešit hloubějc. Tím to skončilo.

Co se týče přehledu v profilu, tak bylo vidět, že platba odešla, ale účet nefungoval a dokola nabízel jen další předplatné.
Chotouchovak

Postby waggon » 30 Nov 2017, 14:16

Dej pak prosim vedet, zda se ti to napodruhe podarilo.
Image
waggon
Xbox Guru

Return to Xbox One - obecná debata