Shadow of war

Shadow of war

Příspěvekod mates » 21 úno 2018, 12:56

Zdravím :)

začala jsem hrát tuto epesní hru. Ovšem je v AJ a tak mám dost velké problémy s obsahem :) A některé věci trochu nechápu... Začala jsem postupně vymetat Armádu, nejprve skřety s nižším levelem, ale občas se stane, že se mi povede zneškodnit i někoho s levelem třeba 11 a já mám zatím 6... myslela jsem, že když někoho z armády zabiju, tak po něm zbyde prázdné místo a takhle se dopracuji až k tomu poslednímu z amrády, jenže po nějaké době hraní se dívám na strukturu armády a koukám, že místo těch, co jsem zabila, jsou zase znovu další (černé neidentifikované) postavy.... Jak to tedy vlastně funguje??
S takovou to budu dělat do nekonečna, když jednoho zabiju a místo něj se zachvíli objeví nový... Má to nějakou souvislost s hraním hlavní mise? Protože s tou jsem zatím moc nepohla, spíše jsem se chtěla hlavně zbavit armády a misi plnit tak nějak průběžně... Nestíhám si dost dobře překládát texty comandrů s kterými se utkám, vesměs nevím, co mi říkájí, zdali to má pro mě, jakožto Taliena, velkou váhu, nebo to bývají jen obyčejné řeči.... Hlavně by mě tedy zajímala ta myšlenka armády, jak se postupně zbavovat comandrů, aniž by místo nich nastoupili nový... Myslím, že ještě nemám skill na to, abych mohla skřety ovládnout, aby patřili mě...
Máte nějaký stručný popis toho, jak ta armáda v této hře funguje? ;)

Děkuji
mates
Xbox hráč

Re: Shadow of war

Příspěvekod Perthak » 22 úno 2018, 13:05

osobne se taky casto bavim jen pobihanim po mape a cistenim kapitanu sbiranim informaci o warchiefech atd.
armada se skutecne doplnuje, jeji likvidace ale ma smysl, clovek se tak dostava k achievmentum bonus misim a gearu
zrovna tak se ale nevyplati vsechny zabit, sem tam nakyho ovladnout aby mel clovek vlastni partu orku je dulezity
kdyz se ti stane ze umres a nakej ork te zabije vyplati se, pokud na nej mas ho vysledovat a zabit, dostanes za to specialni odmenu.
Perthak
Xbox nováček

Příspěvekod mates » 23 úno 2018, 00:23

Děkuji za info ;) Zatím ovládnout orky nemůžu, nebo jsem alespon nepřišla jak na to... skill dominance je zatím žlutý, tak snad během hlavní mise se otevře. Když mě někdo zabije, tak se ho snažím hned najít, občas se povede mu to vrátit :-D Ještě by mě zajímalo... u některých orků v mapě armády se objevuje taková tabulka, ve které svítí červená okénka... zřejmě je to nějaký časový limit? Nevím, k čemu to slouží ??
mates
Xbox hráč

Příspěvekod Perthak » 27 úno 2018, 10:58

mates píše:Děkuji za info ;) Zatím ovládnout orky nemůžu, nebo jsem alespon nepřišla jak na to... skill dominance je zatím žlutý, tak snad během hlavní mise se otevře. Když mě někdo zabije, tak se ho snažím hned najít, občas se povede mu to vrátit :-D Ještě by mě zajímalo... u některých orků v mapě armády se objevuje taková tabulka, ve které svítí červená okénka... zřejmě je to nějaký časový limit? Nevím, k čemu to slouží ??

nejsem si jist z hlavy, mozna obcas zmena orku, protoze ti mezi sebou se taky mlati, postupuji v hierarchii atd.
Perthak
Xbox nováček

Příspěvekod mates » 01 bře 2018, 08:09

Tak už jsem došla do fázy, kdy mohu orky ovládnout a přidat na svou stranu :) Jen mám zase hokej v možnostech... když nějakého ovládnu, tak mám 4 možnosti, co s ním udělat... Odebrat z armády, nechat ho po svém boku at se mnou bojuje, poslat ho špehovat, nebo mu dát příkaz... je dúležité, co vyberu, nebo je to v podstatě jedno? :)
mates
Xbox hráč

Zpět na Xbox One - obecná debata