Vypínání her na Xbox One S

Vypínání her na Xbox One S

Příspěvekod adamtonar15 » 12 srp 2018, 23:05

Ahoj lidi. Mám takovej problém. Už asi půl roku mám konzoli Xbox One S a nebyl s ní žádný problém. Asi před měsícem se ale začala dít divná věc. Hraju FIFU 18 (koupenou z Microsoft Storu) a v menu hry se nic divného neděje, ale vždy když začnu hrát zápas tak třeba po dvou minutách se hra sekne a vypne se. A najednou jsem v menu Xboxu. Hraju taky Assassin's Creed Origins a u toho takovýhle problém nemám. Takže jsem myslel že je to pouze chyba FIFY. Ale to se změnilo když jsem stáhnul demo Forza Horizon 3 a tento problém nastal taky. Hra se v jednom a tom samém okamžiku vždy vypla. Prosím Vás o pomoc. Chci si koupit nové hry a bojím se že se bude dít to samé. Předem děkuju za všechny odpověďi.
adamtonar15
Xbox nováček

Re: Vypínání her na Xbox One S

Příspěvekod waggon » 14 srp 2018, 16:40

Ahoj, asi je to hloupost, ale mas Xbox dobře vetrany? Teda jako jestli ho nemas vlozeni třeba nekde v policce, kde by se mohl prehrivat.
Jinak kazdopadne zkus takove ty stare finty jako smazat profil z konzole a opetovne stahnout z Live (viz navod http://xboxweb.cz/xbox-one-male-tutoria ... -problemy/ ) nebo prenout napajini z Instant on na Energy saving (ci obracene)
waggon
Xbox Guru

Příspěvekod adamtonar15 » 16 srp 2018, 13:13

Děkuju moc za odpověď. Všechno vyzkouším. Xbox mám postavený za televizí, větrákem ke zdi. Takže by to mohlo být klidně tím přehříváním. To mě nenapadlo. Ještě jsem vymazal FIFU a dal jsem jí znovu stahovat. Snad to pomůže.
adamtonar15
Xbox nováček

Příspěvekod waggon » 16 srp 2018, 21:14

jj, dej pak vedet.
waggon
Xbox Guru

Příspěvekod adamtonar15 » 05 zář 2018, 10:37

Díky moc, už to funguje perfektně. Pro jistotu jsem udělal všechno co jsi mi radil. Přeju hezkej den
adamtonar15
Xbox nováček

Zpět na Xbox One - obecná debata