Volant XBOX ONE a streamování do PC

Volant XBOX ONE a streamování do PC

Příspěvekod nik005 » 23 úno 2019, 15:13

Ahoj všem,

mám v plánu koupit si k XOX volant. Asi Thrustmaster TMX PRO. Ale oblíbil jsem si, že hraju hry z XOX streamovaně přes aplikaci na svém počítači (do Windows 10). Nemusím se tak přetahovat s přítelkyní o telku v obýváku. :-)
Ale jak to bude pak s připojením volantu. Pro ovladač XOX používám doungle do USB. Co volant, připojím jej k notebooku (windows 10 by měl podporovat) a bude s tím aplikace pro XBOX pracovat podobně jako s gamepadem?

Nebo musí být volant napojený jen do XBOXu? Máte někdo zkušenost, nebo mohl by to někdo, kdo volant má, prosím otestovat?

Díky moc.
J.
nik005
Xbox nováček

Re: Volant XBOX ONE a streamování do PC

Příspěvekod nik005 » 24 úno 2019, 15:17

Tak jsem hledal na různých zahraničních fórech a nejsem sám, kdo tohle řeší. Ale podle všeho to nejde.
Tak mě napadlo, že to vyřeším tak, že protáhnu USB kabel od XBOXu přes ethernet expander až do svého pokoje. ´

https://www.czc.cz/premiumcord-usb-2-0- ... gKYHvD_BwE

Přes prodloužení to lze provozovat až na 100 m. To bude asi jediné řešení. naštěstí mám v baráku natahaný trubky a datový zásuvky, tak to není problém.
Ještě otestovat, že přes tento extender bude volant fungovat, ale jede to po vlastním UTP kabelu, tak by to mělo pracovat. To musím vyzkoušet.

Pokud by někoho napadlo jiné řešení, budu rád za každou radu.

Díky moc.
nik005
Xbox nováček

Zpět na Xbox One - obecná debata