Jak hrajete Sea of Thieves

Jak hrajete Sea of Thieves

Příspěvekod nik005 » 07 pro 2019, 01:52

Ahoj Xboti,
hraju Sea of Theves, ale sám. Nemám žádný kámoše s xboxem. Ale hra mě moc baví. Jenže taky hodně frustruje. Frustrující jsou hráči, co záměrně potápějí zakotvené lodě, kde hraje člověk sám.
Opakovaně se mi stalo, že přijedou kreténi, vždy na malé lodi ve dvou, a potopí mi loď ještě v Outpostu nebo u ostrova. Loď mám prázdnou, takže z toho nic nemají. Jen ji prostě potopí a ještě se vysmívají, tím, že si hrají na hrarmoniku, když se vám loď potápí. Vy loď opravujete, vyléváte vodu, tak oni ve dvou vás mastí šavlí nebo rovnou pistolí. Dnes jsem to zažil 3x po sobě.

Vím, že je to pirátská hra, ale proč má někdo potřebu vyčkávat u Outpostu a potápět singl hráče? Nebo vyhledávat malé lodě u ostrovů, bo ty nikdo hlídat nebude a jednoduše je potápět?
Když jsem potkal vekou loď nikdy na mě nezaútočila, naopak šly jsme do aliance a brázdili moře společně. Ale mindráci s beďarama na malých lodích ve dvou jsou největší zbabělci a zákeřňáci.

Máte někdo podobnou zkušenost? Jak to řešíte? Nebo je tu někdo kdo hraje podobným stylem a objasní mi co z toho má?
Zatím to vypadá, že se vrátím k singl hrám, bo tohle je o ničem. Což je škoda. Baví mě hledání pokladů, luštění hádanek nebo válčení s loďmi kostlivců. Ale pak zastavíte u ostrova hledat poklad a mezitím přijedou pitomci a loď vám bezdůvodně potopí.
nik005
Xbox nováček

Re: Jak hrajete Sea of Thieves

Příspěvekod waggon » 08 pro 2019, 09:11

Ahoj,

spoluhrace si vyhledej, bud tady přes web nebo primo přes Xbox - herni kluby, několik jich mají zalozenych i CZ/SK hraci, tak se k nim muzes pridat.

PS: Xboti se nepouziva, to je spis hanlivy vyraz, tady se oslovujeme spis Xboxaci ;)
waggon
Xbox Guru

Re: Jak hrajete Sea of Thieves

Příspěvekod nik005 » 08 pro 2019, 19:23

Díky zkusím ty kluby.

Za Xbota se omlouvám, nebylo to myšleno hanlivě. ;)
nik005
Xbox nováček

Zpět na Xbox One - obecná debata