flashnutý xbox, hraní online

Strhující technologie, která vám umožní ovládat hry vaším vlastním tělem. Návody, help a poradenství je zde pro vás!

flashnutý xbox, hraní online

Postby japik7 » 18 Jun 2015, 11:35

Ahoj, nedávno jsem si koupil xbox360 z druhé ruky. Bohužel jsem pak zjistil, že je flashnutý. Mám k tomu pár origo her a otázka je, jestli je mužu hrát online. (ty pálený klidně použiju jako plašičku ptáků na zahradě). Tuším, že když jsem ho připojil k internetu, normálně se mi stáhla nějaká aktualizace a mohu normálně hrát, nicméně radši mám odpojený kabel. Nejde mi o hraní pálených her, ale spíš o to, jesli když si koupim GTA V a budu chtít hrát online, tak nedostanu ban.
Pokud to je bezpečný, tak další otázka přímo k gta. Četl jsem, že je k instalaci potřeba 250gb hdd. Mám xbox arcade elite 120gb a zajímalo by mě, jestli to na tom rozjedu.
Je to moje vůbec první konzole a moc toho o ní nevím, tak budu rád za všechny rady a připomínky. Díky
japik7

Re: flashnutý xbox, hraní online

Postby Lindros88cze » 18 Jun 2015, 12:05

ne tato konzole neni bezpecna a muze dojit k jeji blokaci. Doporucuji kontaktovat prodejce a zadat vraceni penez nebo odstraneni modifikace.
Image
Lindros88cze
Xbox Guru

Return to KINECT Xbox 360 - info, help, navody