Thief 4

Strhující technologie, která vám umožní ovládat hry vaším vlastním tělem. Návody, help a poradenství je zde pro vás!

Thief 4

Postby mates » 29 Jul 2015, 14:51

Zdravím :)
začala jsem hrát Thief 4, hra mě vcelku chytla, tak jsem žila v domění, že o druhém víkendu jí dohraji, jenž ouha, zasekla jsem se v 7 části na konci v rotundě, kde se musím dostat přes generála, který mě vždy a všude vidí a vždycky mě hned zabije a ke všemu nejsem ani moc vybavená, co se týče šípů a zvláště pak vodních šípů, takže jsem dost na světle pochodní a generál mě tak dobře vidí. Zkoušela jsem to tolikrát, že už jsem málem hodila ovladačem, protože se mi to prostě ne a ne podařit. Jednou jsem se dostala již ke dvěřím a odemykala zámky, ale byla jsem tak netrpělivá, že jsem dělala samé chyby a generál mě zase picnul :D Je nějaký figl, jak se ho zbavit? Jde vůbec zabít? Mám všeho všudy 8 šípů a s tím moc velkou práci neudělám, nebo lze se nějak vrátit do města, abych si nakoupila ještě nějaké vybavení? Jsem v začarovaném kruhu a nemůžu z něj ven.
Děkuji za rady :)
mates
Xbox hráč

Re: Thief 4

Postby waggon » 14 Aug 2015, 10:49

Ja tuhle hru sice nehraju a ani neznam, ale v podobných pripadech si dam Youtube - " Xbox Thief 4 walkthrought"
Image
waggon
Xbox Guru

Return to KINECT Xbox 360 - info, help, navody