Nedoporučuji nakupovat hry u ....

Strhující technologie, která vám umožní ovládat hry vaším vlastním tělem. Návody, help a poradenství je zde pro vás!

Nedoporučuji nakupovat hry u ....

Postby RakynCZ » 20 Dec 2010, 23:45

Brýý dén xD, rád bych vám řekl něco o nakupování her přes e-shop obchodu Alza, pokud ještě stále nemáte dárky na Vánoce na rovinu vám říkám, na Alze raději nic neobjednávejte.
7.listopadu jsem objednával asi 5-6 her na xbox360 k Vánocům. Druhý den sem obržel email s tím že objednávka byla přijata a do 3 až 7 dnů by mi měly hry přijít. Dnes je 20.prosince a ani jednu z her jsem neobdržel... Bylo plno telefonátů, mailů.. výsledek je nulový, komunikace = NIC, objednávka = NIC.
Tak jsem jen chtěl upozornit do budoucnosti abyste si dávali pozor, kde a co objednáváte, díky.. :) :P
RakynCZ

Re: Nedoporučuji nakupovat hry u ....

Postby JagBoss89 » 21 Dec 2010, 00:11

Popravde bych rekl ze vinik je posta. V tehle dobe maji dost prace a pobodne kiksi nejsou neobvykle.
Sam jsem bohuzel zazil!
Image
JagBoss89
Xbox nováček

Postby admin » 21 Dec 2010, 01:56

osobne bych tedka uz nic nenechaval posilat. Mam osobni zkusenost z minulych vanoc, kdy ani deset dni nestacilo. Pokud neco opravdu chcete, zajistete si osobni odber, radeji dejte o nejake to kilo navic u nejakeho lokalniho prodejce a rovnou si to odneste.
admin
Administrátor

Postby M1chl » 21 Dec 2010, 02:54

Alzasoft je jedinej shop kde nakupuju hry (když nepočítám výhodný nabídky z Anglie) a nikdy sem neměl sebemenší problém, takže možná voláš na jiný číslo a nebo tvoje hry hraje poštačka : D Je to naprosto bezkonkurenční shop. Jinak stav objednávky si můžeš zjistit přes (nahoře vlevo) Můj Účet > Realizované objednávky. Tam máš jak na tom ta tvoje objednávka je, tak pokud je tam už "vyřízená" tak to jedině vázne na poště a s tim nic alza neudělá...
M1chl

Postby RakynCZ » 21 Dec 2010, 21:26

Chápu chápu, že se vám nechce věřit, sám jsem tomu také ze začátku nevěřil.. Ale zas vemte si to tak, v pátek(17.12.) jsem se tedy rozhodl, že hry vyhledám v jiném e-shopu a objednám. Tak jako u Alzy, přišel email s tím, že je vše na skladě a (tentokrát)zásilku obdržím následující pracovní den, řekl jsem si ok v pondělí to tu bude. V neděli (19.12.) na mě ráno zvoní pošťačka s balíčkem, nechápu kde přišli na to, že neděle je také pracovní den ale budiž.
1. - Tak proč tedy od jiného e-shopu mi balíček přišel hned a to se všemi hry?..O.o
2.- Na poště by teda žádný problém neměl být když si s tímto balíčkem poradili a to je už jen pár dní do Vánoc ..

Mno občas mi z toho jde hlava kolem, ale nevadí, hry mám a jsem spokojen, díky za to, že jste komentovali a popřípadě poradili, Šťastný a pařmenský Svátky všem :P :)
RakynCZ

Postby RakynCZ » 21 Dec 2010, 22:52

Samozřejmě že můžu napsat..
http://www.gameexpres.cz/ (časté slevy, k větším objednávkám přidělují hry za 1kč podle výběru, komunikace na úrovni a žádně problémy)
Navíc jsem psal že objednávku jsem posílal už na začátku listopadu a ne teď pár dnů před Vánocemi, a mluvil jsem o tom že se mi to prostě celkově nezdálo,že nic nepřišlo. A jen jsem chtěl upozornit, nebyla to žádná stížnost ani nic podobného, tak nevím proč v tom vidíš nějaký problém :/ Toť vše nerad bych tu něco rozpoutal..
RakynCZ

Postby Lemmak » 22 Dec 2010, 08:10

[quote="RakynCZ"]

Nevím, co řešíš, když chceš něco hned, tak si tam vždycky zavolej. Všude většinou máš napsaný, že to mají a ve výsledku to nemají u sebe na skladě,ale třeba jinde, proto se optej po telefonu a víš přesně na čem seš.

Jinak Alza tak úžasná není..to co je největší, nemusí být nejlepší :D
Lemmak

Postby Lindros88cze » 22 Dec 2010, 12:18

Alza byla dobra, ale od te doby co tam maji snad i hracky pro deti uz nic moc, hlavne ta profesionalita a schopnost pomoci se vytraci. Ceny dneska uz nemaj nejlepsi, prestoze to hlasaj. Je to ale urcite jeden z tech lepsich a spolehlivejsich.

to Rakyn: Tak zrovna s tim schopem co pises, jsem mel ja a muj kamarad dost velke problemy. Ale jak rikam, spise jde vzdy o dlouhodobou zkusenost. Pred vanoci ma asi problem kazdej obchod :-)
Image
Lindros88cze
Xbox Guru

Postby xbox360michal » 10 Mar 2011, 17:43

Samozdřejmě je to chyba POŠTY!!! Před vánocema se není čemu divit :D :D navíc ALZA.CZ je velice profesionální shop! :twisted: !! nakupuju na něm pořád!
xbox360michal

Postby Finlay » 12 Oct 2015, 11:03

Velmi často a ráda nakupuji na internetu a je pravda, že těsně před vánocemi je to trošku riskantní. Obchodnící mají nával zakázek a k tomu se přidá zpoždění s dopravou...a je po vánocích. S nákupem dárků začínám již v říjnu a to co mi zůstane na poslední chvíli kupuji raději přímo v obchodě.

Postby serizawa1234 » 03 May 2016, 11:14

nakupuju na něm pořád! :twisted:
golden slot
serizawa1234
Xbox hráč

Return to KINECT Xbox 360 - info, help, navody