Čeština pro Xbox ONE

Re: Čeština pro Xbox ONE

Postby Jindra » 15 Nov 2017, 22:14

Perthak wrote:
Jindra wrote:Nemám externí disk, takže čistě teoreticky: po připojení externího disku, na kterém je nainstalovaná hra, do PC, tam budou nějaké soubory. Možná s jinými příponami, možná nějak zapakované a ty by se snad dali nějak nahradit soubory s češtinou. Nemám to vyzkoušené, ale už jsem o tom několikrát přemýšlel.

ne tak to nefunguje disk z xboxonex neni na beznem pc citelny - specialni format

Na běžném PC s Windows, ale Linux zná mnohem víc souborových systémů.
Jindra
Xbox nováček

Postby Perthak » 24 Nov 2017, 21:45

Jindra wrote:
Perthak wrote:
Jindra wrote:Nemám externí disk, takže čistě teoreticky: po připojení externího disku, na kterém je nainstalovaná hra, do PC, tam budou nějaké soubory. Možná s jinými příponami, možná nějak zapakované a ty by se snad dali nějak nahradit soubory s češtinou. Nemám to vyzkoušené, ale už jsem o tom několikrát přemýšlel.

ne tak to nefunguje disk z xboxonex neni na beznem pc citelny - specialni format

Na běžném PC s Windows, ale Linux zná mnohem víc souborových systémů.

boze to je chytrak :D nekde zaslechl slovo linux a rozumuje
i windows umi cist vsechny mozne souborove systemy vcetne ext , hpfs a dalsich a stejne ani z linuxu nelze jednoduse zasahovat do externiho disku z xboxu
Perthak
Xbox nováček

Postby Jindra » 26 Nov 2017, 11:22

Perthak wrote:boze to je chytrak :D nekde zaslechl slovo linux a rozumuje
i windows umi cist vsechny mozne souborove systemy vcetne ext , hpfs a dalsich a stejne ani z linuxu nelze jednoduse zasahovat do externiho disku z xboxu

Tak hele ty chytráku:
1. Byla to otázka a na ní očividně odpověď neznáš a jen se sám snažíš dělat chytráka.
2. Na mých PC jsem kdysi běžně používal Slackware, takže Linux pro mě není jen slovo.
3. Linux umí rozlousknout mnohem víc souborových systému a to včetně FATX, který XBOX používá.
4. Momentálně nemám čas ani prostředky zkoušet, jestli se soubory na XBOX disku dají jen přečíst nebo i měnit a pokud ano, tak jestli s nimi potom XBOX nebude mít problém.
5. Pokud jsi to nezkoušel, pak tady jen rozumuješ stejně jako já.
Jindra
Xbox nováček

Previous

Return to Xbox One - obecná debata