Problém s nastavením NAT

Problém s nastavením NAT

Příspěvekod ĐragoN_Czech » 19 led 2018, 23:14

Zdravím, jsem tu nový a potřeboval bych poradit s nastavením NAT. Absolutně tomu nerozumim, jsem v tomhle totální amatér.

Abych popsal problém. S kámošem si přes partu chceme zahrát jednu hru, ale vůbec se nemůžeme na sebe napojit. Chyba bude nejspíš u mě, protože mi nejde ani GTA Online. Po nahlídnutí do nastavení internetu a testu multiplayer conection, mi to vypíše "Your network is not sett up." a NAT Type mám "Moderate" a hned pod tím "Double NAT detected"

Zkoušel jsem hledat na internetu nějaký rady, ale moc jsem nepochodil. Zde na fóru jsem našel jakýsi odkaz https://portforward.com ,podle kterýho jsem si nastavil virtual servery pro xbox one - stále žádná změna.

Dokázal by mi tu někdo pomoct vyřešit tenhle problém?
ĐragoN_Czech

Re: Problém s nastavením NAT

Příspěvekod waggon » 20 led 2018, 07:38

waggon
Xbox Guru

Příspěvekod ĐragoN_Czech » 23 led 2018, 12:37

waggon píše:Mrkni sem (hlavne do FAQ) http://xboxweb.cz/xbox-one-pripojeni-k-xbox-live/

Tak jsem to zkusil a stále bez úspěchu. Zkusil jsem nastavit manuálně jak IP tak i DNS, to sice pomohl a na chvilku mě to hodilo do NAT Type: Open, ale jakmile jsem chtěl zapnout nějaký multiplayer s kámošem, tak mě to nepřipojilo a v network setting jsem měl opět NAT Type Moderate ...

nevím, zda to něčemu pomůže, ale zkusil jsem se podívat na detailní statistiku připojení přímo v XBOXu a vypsalo mi to tohle:

Download speed - 13,71 Mbps
Upload speed - 0.57 Mbps
Packet loss - 0%
MTU - 1480
Latency - 73 ms

Už si nevim rady ... jediný co mě napadá, jestli neni problém v tom, že je xbox zakoupenej z druhý ruky ... tudíž nejsem první majitel, ale nevidim důvod, proč by to takhle blblo.
ĐragoN_Czech

Příspěvekod waggon » 23 led 2018, 19:32

jenze ty věci (otevreni portu, uPNP atd.) musis udelat v routeru.
waggon
Xbox Guru

Zpět na Xbox One - obecná debata