Sdílení her zdarma přes My home Xbox (Domácí konzole Xbox)

Sdílení her zdarma přes My home Xbox (Domácí konzole Xbox)

Postby HonzaD » 02 May 2018, 17:54

Dobrý den.
Existuje postup díky kterému je možné bezplatně sdílet hry.
Viz: https://support.xbox.com/cs-CZ/games/ga ... -home-xbox
a http://xboxweb.cz/sdileni-her-u-xbox-one/

Já osobně scháním hru battlefield 1, kterou chci hrát dlouho a mohu nasdílet hru Mafia 3 a UFC.
Nechci hrát nic moc jiného než battlefield1, ale jsem ochotný za nasdílení battlefieldu 1 nakoupit a nasdílet třeba nějákou hru nebo za sdílení něco zaplatit.
Battlefield 1 se dá koupit v akci za 349,75 Kč s předplatným Xbox Live Gold https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p ... l68t0xk96w
Mám kupón na měsíc goldu zdarma... Mohu se s někým domluvit a je možné koupit více her (mohu například poskytnout svůj gold účet nebo nakoupit na svůj a hry sdílet).
Předpokládám že po nákupu hry s goldem po vyprěení goldu pořád zůstane.
HonzaD

Re: Sdílení her zdarma přes My home Xbox (Domácí konzole Xbo

Postby WastingDouglas » 13 Jun 2018, 08:05

Samozřejmě existuje, ale na xbox.com to nejsoz schopny srozumitelně popsat. Tohle ale delej pouze u někoho koho dobře znáš.Bracha,bratranec. ikdyz znám dost lidí kterým sem něco třeba objednával a pak mi poslali prachy, tohle bych rozhodně neriskoval pro 350korin za Battlefield 1.tsk to prostě kup a je to.
ma ro ale svy omezení. nastavit my home xbox jde pouze na jednom konkrétním účtu na jedné konsoli. pokud se stejný účet chce nastavit na jiny hned to napíše hlášku ze de to přepíná na jiny xbox. a ma omezení 4prepnuti.
1.na druhým xboxu přihlásis svůj účet, ostatni odhlásit
2.setting,personalisation,my home xbox, bude tam "this is not my home xbox" kliknout na to a pak tam bude "this is my home xbox"
3.setting,account, remove account a zvolís ten tvuj.
4.v my games&apps v sekci ready to install se zobrazí všechno nejenom jedna hra co mas zakoupeno. sdílí se i gold členství.
jakmile cokoliv koupíš ihned se to na téhle konsoli začne instalovat.
5.stejny postup na tvy konsoli s účtem toho druhého.
ma to jedinou výhodu :ten druhý nemůže zneužít tvou platební kartu, protože se nedostane k údajům ktery jsou pod heslem. ALE může si koupit prakticky co chce. na svým xboxu... ja osobně bych koupil Battlefield 1 za 349,coz sem udělal a je klid.
ja chtěl ninja Gaiden Black a Black. ale protože trapny český účet tyhle hry nemá, musel jsem použít speciální postup. popisu později.
Takze moje finta.cokoliv je na debilnim ceskym uctu nedostupny,tak jde koupit pres fintu zvanou VPN
To jde udelat pres telefonni aplikaci s nazvem Easysurf,po registraci daji traffick ve vysi 300Mb,zda se to malo,ale musim pouzit slovo,ktery nesnasim-Staci to.
takze postup je nasledujici:
1.zalozit nebo prihlasit UK ucet
2.stahnout a naistalovat z google play aplikaci Easysurf
3.registrovat se a potvrdit registraci v emailu
4.spust aplikaci a prihlas se pod zadanymi udaji.
5.vyber zemi united kingdom
6.aplikace vyhleda UK ip adresu a skryje lokalni
7.tim je system IP detektoru oblbnut a muzes koupit cokoliv,co neni pro tranpny cesky ucet.v mem pripade black a ninja gaiden black
8.po zakoupeni a zapnuti xboxu se zobrazi pod UK uctem,v mem pripade Uk ucet nastaven jako home xbox,takze ted neni nutne mit dany ucet prihlasen,tohle jsem udelal taky kvuli zakoupenemu kodu pro Division season pass,ktery jsem zakoupil na mym uctu jako gift-darek,ale prepnuty byl Uk region.
urt mi to psalo,ze to neni pro muj region,desne trapna hlaska.takze timhle stylem sem to oblbnul.
Pozor,pro oblbnuti musi byt Uk ucet nebo jiny,prestoze program oblbne IP detektor,presto to ten system pozna a napise to samy,co vzdy.samozrejme tato volba je opet jak sem vyse zduraznil pouze pro jeden ucet.HOME XBOX
WastingDouglas
Xbox Guru

Re: Sdílení her zdarma přes My home Xbox (Domácí konzole Xbo

Postby waggon » 14 Jun 2018, 10:02

Ohledne sdielni tu uz dlouho mame i navod http://xboxweb.cz/sdileni-her-u-xbox-one/
waggon
Xbox Guru

Return to Xbox One - obecná debata