Cestiny ve hrách na Storu

Cestiny ve hrách na Storu

Příspěvekod Raddyss » 07 lis 2016, 19:49

Zdravím,stáhnul jsem si Battlefield 4 a i když na plackách jsou CZ titulky, na storu není. Nebo dělám něco špatně. Lokaci mám CZ Rep.
Takže asi fakt dávat bacha. Přitom to nechápu. To je takovej problém? V tomhle by se mohl microsoft trochu snažit.
A nebo hackeři, kteří by to zlomili. Na pc je tolik her v čěštine ale na konzolích bída. Např TombRider
Raddyss
Xbox nováček

Re: Cestiny ve hrách na Storu

Příspěvekod Jindra » 07 lis 2016, 22:48

No já myslím, že češtiny to je velký problém XBOXu. Třeba právě u zmiňovaného Rise of Tomb Raider zvítězila u přítelkyně PC verze. Mě to je celkem jedno, ale ona se rozhoduje právě podle lokalizace a myslím, že není jediná. Plno her by si zahrála, ale nekoupí se, protože nejsou v češtině. Vývojáři, Cenega a hlavně Microsoft by se měli zamyslet. Už i to, že kozole samotná není lokalizovaná je celkem smutné a to ani nemluvím o službách, které u nás nejsou dostupné.
Jindra
Xbox nováček

Příspěvekod Raddyss » 08 lis 2016, 11:40

Souhlasím, tu konzoli bych jeste prezil ale hlava mi nebere, že na VD cestina je a na storu ne. At mi nikdo nerika ze je to takovej problem tu cestinu tam narvat, aspon ty titulky.
Hlavne ze na polstinu narazim vsude.
Raddyss
Xbox nováček

Příspěvekod Perthak » 09 lis 2016, 11:36

Raddyss píše:Souhlasím, tu konzoli bych jeste prezil ale hlava mi nebere, že na VD cestina je a na storu ne. At mi nikdo nerika ze je to takovej problem tu cestinu tam narvat, aspon ty titulky.
Hlavne ze na polstinu narazim vsude.

to mas jednoduchy
pocet obyvatel polska 39 milionu
pocet obyvatel CR 11 milionu
Perthak
Xbox nováček

Příspěvekod mates » 11 lis 2016, 15:55

Zdravím, toto téma též momentálně řeším... uvádí se na storu informace, zdali má hra cz titulky? Stahuji si hry ze storu hlavně z toho důvodu, že ,,šetřím,, materiál a nezahlcuji byt plackama, jenže když vidím placku s hrou, kde jsou uvedeny cz titulky a ve hře ze storu titulky nejsou, tak je to skutečně zklamání. Brousím si zuby na pár her: Mafia 3. Tom Clancis The Division, Watch dog 2... kde jsou na plackách uvedeny cz titulky, lze nějak zjistit - před tím, než hru na storu zakoupím - že budou titulky i ze storu? Projíždím na storu veškerý popisky her, ale informaci o titulkach nikdy nenajdu a nerada bych měla hru v Aj, když můžu mít cz titulky, protože pak z té hry mám vcelku prd... :/
mates
Xbox hráč

Příspěvekod waggon » 11 lis 2016, 19:14

ano, většinou je to u hry napsane. Samozrejme není problem se na to dotázat.
waggon
Xbox Guru

Příspěvekod Raddyss » 13 lis 2016, 11:19

protože pak z té hry mám vcelku prd... :/

jo, pak se např z nějaké střílečky stává bezduchá hra ve stylu - běž a střílej všechno co se hýbe až to skončí :-(

Začínám si říkat že koupě xboxu nebyl dobrej tah, v souvislosti s češtinou v pc hrách. Naštěstí jsem jej měl z druhé ruky.
Raddyss
Xbox nováček

Příspěvekod waggon » 13 lis 2016, 16:58

a nemela by to byt pro tebe spis motivace k uceni se anglictiny?
waggon
Xbox Guru

Příspěvekod Raddyss » 14 lis 2016, 15:13

V mým věku (56) už to jde hooodně špatně do hlavy :-)
Raddyss
Xbox nováček

Příspěvekod waggon » 14 lis 2016, 21:04

Tak ono není nikdy pozde zacit :-)
waggon
Xbox Guru

Zpět na FAQ, HELP, FAKTA o Xbox One