Hra Shadow of Mordor - obtiznost

Xbox 360 HELP. Naše poradna, která vás provede už od úvahy koupit, až po kompletní nastavení sebemenších detailů, jako je zapojení na Xbox Live...

Moderator: Lindros88cze

Hra Shadow of Mordor - obtiznost

Postby mates » 22 Nov 2015, 18:33

Zdravim, konecne jsem se dockala teto hry, kdy jsem ji mohla zakoupit a zahrat. Jsem z ni tak unešená, ale objevil se krapet problem :-D Vůbec jsem si nevšimla, zdali se dá nastavit obtížnost hry? Už od začatku bojuji o krk a snadno me skřeti zlikvidují, netuším, jak se dá doplnit zdraví, jestli to během boje vůbec lze?? ( dohrala jsem zrovna Asassina a tak jsem z něho zblblá, protože zdraví šlo doplnit kdykoli)... Ale v Shadow? No a ta obtížnost? Je možná? Miluji RPG, ale v bojích dost pokulhávám, zvláště, když se na mě sesype plno Orků. Placám se stále na jedné počáteční misi, kde se dostanu až k hlavnímu targetu, ale jakmile dojde na souboj, přiběhne plno Orků a jsem v ... Před smrtí se vždy objeví cosi na levém tlačítku, jenže nejsem zrovna dobrý angličtinář, takže to nestihnu přeložit a BUM ork mě zlikviduje a celá mise zase odznova! :-D Není možná obtížnost pro holky? :-D :-D
mates
Xbox hráč

Re: Hra Shadow of Mordor - obtiznost

Postby waggon » 23 Nov 2015, 11:40

Bohuzel u této hry nelze nastavit obtiznost. On začátek je celkem tezky.
Image
waggon
Xbox Guru

Postby waggon » 23 Nov 2015, 12:14

Na leceni jsou tam rostlinky na zdravi vsude mozne. Ono to moc jednoduche ze zacatku není ;)
Image
waggon
Xbox Guru

Postby mates » 23 Nov 2015, 20:47

Musim to poradne prozkoumat, plno veci je šup šup a jsem death :-) takze zacatek je tezky a pak je to lehci? :) Snad se mi to podari, fakt bych se nerada zasekla hned na zacatku a finito :-D
mates
Xbox hráč

Postby waggon » 26 Nov 2015, 12:35

Ono to chce prekousnout ten začátek a pak uz to pujde.
Image
waggon
Xbox Guru

Postby mates » 29 Sep 2017, 07:56

Hru jsem musela nakonec odložit, protože mi to fakt nešlo... trvalo to nějakou dobu ale nedávno se mi pod ruku dostala hra Ryse: Son of Rome, kde byla určitá bojová technika a díky tomu jsem boj dostala do ruky :) Vrátila jsem se k SOM a už to šlo jedna dvě :) Hra je neskutečně krásná, zpočátku to bylo peprné, ale nakonec padaly hlavy Warchiefů jako po másle :mrgreen: Vážně krásná hra, užila jsem si jí a teším se na pokračování :)
mates
Xbox hráč

Return to Xbox 360 HELP - Waggonuv koutek