DLC a další placený obsah z marketplace vs Český Live

Xbox 360 HELP. Naše poradna, která vás provede už od úvahy koupit, až po kompletní nastavení sebemenších detailů, jako je zapojení na Xbox Live...

Re: DLC a další placený obsah z marketplace vs Český Live

Příspěvekod waggon » 29 říj 2010, 10:57

No vidim, ze tady vznika spousta polopravd a mytu. Nejlepsi by bylo, kdyby na tohle odpovedel primo clovek z cesle pobocky MS.
Live se nerozsiruje poprve, takze z ostatnich krajin uz vime, ze po migraci budete moci stahnout vsechen obsah, nalezajici se i v danem regionu (tedy v nasem pripade Live CZ). Ovsem nektere regiony (USA vs UK) maji v necem odlisny obsah (z hlavy Aegis aerowings, ktery je pouze na USA), proto ten tiskovy mluvci z MS doporucoval stahnout si pro takovy pripad vsechny veci na HDD. Takovych veci je ovsem minimum.
Necekejme tedy, ze budeme mit herni obsah jiny nez UK.
waggon
Xbox Guru

Re: DLC a další placený obsah z marketplace vs Český Live

Příspěvekod WastingDouglas » 26 úno 2019, 13:05

No to není tak úplně pravda. Tedy měl sem onehdy menší problémy s Bioshokem 1,mafii2 a zaklinacem 2 po přechodu z uk na český účet. Uvedený hry vždycky ke konci stahování hodily chybu a jelo to od 0%.na 360ce.Spousta lidí kupuje hry na jiných regionech, protože je to levnější, ale já říkám neriskovat to.kupoval sem spousty her a přídavku jako gift pro pozdější použití. Dvě na uk locale. Problém nastal při uplatnění kódu. Napsalo mi to hlášku, že to není z tohohle regionu a ať se spojím s prodejcem. Po par chatování s xbox supportem sem přešel k pokusu UK účet. Vytvořil jsem uk ucet, ale stejně nešlo kody použít. Našel jsem tedy prográmek na VPN pro Android, aktivoval VPN pro Británii, uplatnil kód a Hotovo.obsah se bez problémů nainstaloval, já nastavil home xbox a paráda. Ale kupovat hru třeba na ruským locale a turnout hrůzou, že nebude mít english, byť za zlomek ceny si myslím že za to nestojí. Protože při případné reklamaci obsahu, že nejde mi na xbox lince řeknou, že mam kupovat obsah pro Čechy a ne pro jiný region...
WastingDouglas
Xbox Guru

Zpět na Xbox 360 HELP - Waggonuv koutek