zamrznutí a restartování po vložení hry do mechaniky

Xbox 360 HELP. Naše poradna, která vás provede už od úvahy koupit, až po kompletní nastavení sebemenších detailů, jako je zapojení na Xbox Live...

zamrznutí a restartování po vložení hry do mechaniky

Postby helenedwards » 15 Feb 2017, 09:44

Zdravím,
Mam takový menší problém. Nedávno jsem dostal za pár korun nefunkční xbox na díly a zjistil jsem, že konzole v pohodě funguje ( Jasper BB ), ale má podivnou vadu.
Všechno se zapne a běhá OK do doby, dokud do mechaniky nevložím DVD s hrou. Zapnu xbox, nechám jej naběhnout. V dashboardu vložím do mechaniky hru, mechanika chvíli načítá ale nedostanu se do fáze, že bych hru spustil. Ještě při načítání se jakoby načítání zastaví, LEDka xbox ( zapínací ) začne blikat, jakoby se mechanika vysouvala a xbox zmarznul. Po asi 5 vteřinách se xbox sám restartuje a mechanika nenačítá, stále bliká LEDka vysouvání. V dashboardu zmáčnku tlačítko vysunutí mechaniky a mechanika se jakoby "zapne" a xbox ji zase rozpozná, ale zamrzne znovu xbox, je-li v ní hra. Mechanika není flashnutá ( předchozí majitel nenechal xbox flashovat ani jej neotevíral a byl první majitel ). Nejpodivnější je, že když dám do mechaniky DVD s filmem, tak ten se v pohodě spustí.
Momentálně nemám jinou mechaniku na výměnu, ale nevěděl by někdo, jestli to způsobuje opravdu mechanika popř. jestli je chyba někde jinde ? Konzole je škoda ze zbavovat, páč je v hodně dobrém stavu, jenom má tuto vadu.
______________________________________________
Tags: music ringtone free, bollywood ringtones free, classical ringtones free
Last edited by helenedwards on 02 Mar 2017, 09:46, edited 1 time in total.
helenedwards
 
Posts: 1
Joined: 17 Oct 2016, 11:40

Re: zamrznutí a restartování po vložení hry do mechaniky

Postby waggon » 17 Feb 2017, 17:50

A mas moznost zkusit tento figl? Na druhem Xbox360 si danou hru nahraj na externi HDD nebo fleshku, tu pak pripojis do tvého Xboxu a do mechaniky vlozis disk s touto hrou.
waggon
Xbox Guru
 
Posts: 1058
Joined: 18 Oct 2009, 18:11


Return to Xbox 360 HELP - Waggonuv koutek

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron